NIE PŁAĆ ZA REKLAMĘ,
PŁAĆ ZA EFEKT

Wiele firm traci ogromne pieniądze inwestując w reklamę, która nie przynosi efektu. Jeśli chcesz zdobywać nowych klientów, nie płać za reklamę!

DLACZEGO FIRMY TRACĄ PIENIĄDZE NA REKLAMIE?

Reklama jest inwestycją 💰 – chcemy by przyniosła więcej pieniędzy niż na nią wydamy. To jednak nie takie proste! Jak pokazuje doświadczenie, w ten sposób pieniądze traci większość firm, niektóre wychodzą lekko ponad zero, a tylko nieliczne zarabiają i rosną. Dlaczego tak się dzieje?

Poznałem w swoim życiu wielu właścicieli firm i przekonałem się, że są 3 główne powody, dlaczego ich firmy tracą pieniądze inwestując w reklamę w Internecie:

➡ 1. Reklama internetowa jest zbyt skomplikowana

Niektórzy sami reklamują swój biznes. Mimo że każdy może teraz stworzyć kampanię reklamową, to zarabianie w ten sposób stało się ekstremalnie trudne. Trzeba się znać na psychologii, technologii, tworzeniu landingów, trackowaniu, atrybucji konwersji, ROI, CPL i wielu innych rzeczach, by stworzyć kampanię, która będzie zarabiać.

2. Konkurencja jest zażarta

W Internecie zwycięzca bierze wszystko – wystarczy spojrzeć na Google czy Facebooka. Coraz więcej osób robi reklamę, a wielu z nich poświęca czas i pieniądze, aby stać się ekspertami. Właściciele firm często nie mają czasu jednocześnie prowadzić biznes i uczyć się skomplikowanej sztuki reklamy. Co zatem robią? Zatrudniają agencję.

3. Umowa z agencją to pułapka

Zatrudniając agencję najpopularniejszym modelem rozliczenia jest stała miesięczna opłata. Problem polega na tym, że pobierając tę samą kwotę niezależnie od wyniku, agencja nie ma powodu, by dbać o rozwój klienta. W efekcie biznes stoi w miejscu, a konkurencja rośnie.

Czy jest na to jakieś rozwiązanie? 🧐

Reklama Bez Ryzyka 1
Reklama Bez Ryzyka 2
Reklama Bez Ryzyka 3
Reklama Bez Ryzyka 4

NIE POTRZEBUJESZ REKLAMY, POTRZEBUJESZ KLIENTÓW

Nazywam się Bartek Szczepaniak i pomagam ambitnym firmom rosnąć dzięki reklamie 🌱💡🔥

W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadziłem dla klientów z 16 krajów kampanie reklamowe, na które wydałem ponad 15 milionów złotych.

W mojej pracy łączę kreatywność z analityką, dzięki czemu zdobywam przewagę tworząc reklamy, które generują sprzedaż. O tym, jak to robię, mówię na konferencjach i szkoleniach, ale też piszę na blogu.

Wierzę, że biznes nie potrzebuje reklamy. Biznes potrzebuje klientów. A odpowiednio przygotowana kampania reklamowa jest jedną z najlepszych metod pozyskiwania nowych klientów dla biznesu.

Dlatego przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy nie chcą kupować kota w worku.

🐱+👜=⁉

💡

JAK DZIAŁA

REKLAMA BEZ RYZYKA

Dla swoich klientów przygotowałem unikalną na polskim rynku ofertę, która jest najbardziej przejrzystym, transparentnym i uczciwym modelem rozliczenia za pozyskiwanie wartościowych klientów.

Reklama Bez Ryzyka gwarantuje, że najpierw zdobędziesz klienta, a dopiero potem zapłacisz za jego pozyskanie. W tym modelu nie ma stałej miesięcznej opłaty za prowadzenie kampanii. Płatność jest uzależniona tylko i wyłącznie od efektu, a więc ilości nowych klientów.

Reklama Bez Ryzyka 5

Co zrobić, by zdobywać klientów bez ryzyka?

1

✅ Krok 1 - Opowiedz mi o swoim biznesie

Już w pierwszej rozmowie chcę poznać unikalną naturę Twojego biznesu. Pozwoli mi to zaplanować skuteczną strategię pozyskiwania wartościowych klientów. Wtedy zabieram się do pracy.
2

✅ Krok 2 - Pozwól mi działać

Projektuję wszystkie materiały, buduję landingi, ustawiam trackowanie, grupy docelowe, wykluczenia - słowem wszystko, co potrzebne, by kampanie reklamowe wystartowały. A to wszystko na mój koszt!
3

✅ Krok 3 - Zobacz jak przychodzą nowi klienci

Niemal natychmiast odczujesz coraz większe zainteresowanie Twoją ofertą. Nowi klienci będą składać zamówienia i Twój biznes wejdzie w nowy etap rozwoju. Na tym jednak nie koniec. Stale monitoruję, rozbudowuję i optymalizuję wszystkie kampanie reklamowe, by wycisnąć z nich jak najwięcej.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zostaw swoje dane, a ja skontaktuję się z Tobą, by dowiedzieć się jak mogę pomóc Twojemu biznesowi zdobywać cennych klientów.

👇👇👇

Przesyłając formularz zgadzasz się na kontakt tylko w celu obsługi Twojego zgłoszenia. Twoje dane nie zostaną wykorzystane w innym celu. Nie udostępnię ich również nikomu, bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz śmiało wypełniać!

97

Według badań 97% reklam nie działa. Dzieje się tak dlatego, że wciąż wiele firm i agencji stosuje wczorajsze metody, które dziś nie mają już sensu. Nie tylko tracą pieniądze i czas, ale też działają na nerwy odbiorcom. Słabe, natrętne i niedopasowane reklamy nie zachęcają do kliknięcia, a przez to nie sprzedają.

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM DZIĘKI INNOWACJI

Dzięki Reklamie Bez Ryzyka, klienci poznają Twój biznes i będą chętni by złożyć zamówienie. Zobaczysz, że z dnia na dzień liczba nowych klientów będzie przyrastać, dzięki czemu będziesz mógł odetchnąć z ulgą i po prostu rozwijać swój biznes.

Zwiększony przypływ pieniędzy sprawi, że nie tylko będziesz mógł rozszerzyć ofertę, kupić nowy sprzęt, zatrudnić specjalistów czy otworzyć nowy oddział, ale też zrobisz to z poczuciem komfortu, ponieważ Twój biznes rośnie na uczciwych warunkach – płacisz tylko za efekt! 🤩

Będziesz miał więcej wolnego czasu, by skupić się na rzeczach, które są dla Ciebie naprawdę ważne, ponieważ wiesz, że strumień nowych klientów płynie, bo pracuje nad nim ktoś, kto ma żywą motywację, by zapewnić rozwój Twojej firmie. 🌟

Reklama Bez Ryzyka 6

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zostaw swoje dane, a ja skontaktuję się z Tobą, by dowiedzieć się jak mogę pomóc Twojemu biznesowi zdobywać cennych klientów.

👇👇👇

Przesyłając formularz zgadzasz się na kontakt tylko w celu obsługi Twojego zgłoszenia. Twoje dane nie zostaną wykorzystane w innym celu. Nie udostępnię ich również nikomu, bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz śmiało wypełniać!