Biznes potrzebuje KLIENTÓW, nie marketingu

Nie jesteśmy agencją marketingową, ponieważ nie robimy marketingu. Zamiast tego zdobywamy klientów przy pomocy marketingu. To ważna różnica.
O nas 1

Efektywność jest naszą obsesją

Nasza obsesja każe nam na pierwszym miejscu stawiać efekt – czyli generowanie sprzedaży dla naszych klientów. Od sprzedaży wszystko się zaczyna i bez niej żaden biznes nie będzie mógł zarabiać i rozwijać się.

Na kampanie marketingowe wydaliśmy już ponad 15 mln złotych i dla naszych klientów zarobiliśmy ponad 10x tyle. Wiemy co to skuteczność i chcemy Ci ją zaoferować.

Tworzymy piekielnie skuteczne kampanie marketingowe, które w połączeniu z automatyzacją marketingu przynoszą codziennie tysiące nowych klientów … naszym klientom.

Zamów bezpłatną konsultację

Jeśli płacisz za marketing, to dostajesz marketing. Natomiast, gdy płacisz za klientów, to zyskujesz strumień nowych klientów dla swojego biznesu.

Bartek SzczepaniakIGNIST

Nasza gwarancja efektu

Współpraca z IGNIST gwarantuje, że najpierw zdobędziemy dla Ciebie klienta, a dopiero potem zapłacisz za jego pozyskanie. To najbardziej przejrzysta i uczciwa oferta na rynku.

Wiele firm traci ogromne pieniądze na działania marketingowe, które nie przynoszą efektu. Dzieje się tak głównie dlatego, że agencje reklamowe nie mają interesu w tym, by ich klienci osiągali coraz lepsze wyniki.

Odwracamy ten schemat i oferujemy naszym klientom model rozliczenia, który gwarantuje, że będziemy stale podnosić sprzedaż.

Zamów bezpłatną konsultację
O nas 2

Kim jesteśmy

IGNIST to firma, która czerpie z doświadczenia, które budowaliśmy latami – w Polsce i za granicą. Świetne wyczucie Internetu i jego potencjału pozwoliło nam stworzyć ofertę, dzięki której nasi klienci rosną.

O nas 3
Marketing efektywnościowy

Bartek Szczepaniak

Odpowiadam za generowanie zysku dla klientów. Projektuję strategię, prowadzę kampanie reklamowe i wdrażam automatyzację marketingu.

To najpewniej ja będę pierwszą osobą, z którą porozmawiasz, gdy skontaktujesz się z nami. Zaprojektuję strategię generowania klientów dla Twojego biznesu, a potem stworzę cały proces - połączę potrzeby Twojego biznesu z potrzebami Twoich klientów, a następnie przełożę to na kampanie reklamowe i automatyzację marketingu.

Mam 12 lat doświadczenia w marketingu i można powiedzieć, że to doświadczenie jest wszechstronne. Zaczynałem od projektowania i budowania stron internetowych, poprzez marketing wielkich eventów, aż do kampanii reklamowych i strategii marketingowej. Pracowałem jako manager i dyrektor marketingu w kilku firmach i na działania marketingowe wydałem już ponad 15 000 000 złotych.

Wielokrotnie występowałem na konferencjach marketingowych i biznesowych, szkoliłem i napisałem wiele treści edukacyjnych.

Prywatnie pasjonuję się psychologią, tworzę muzykę, bawię się w akrobatykę, lubię podróżować i kąpać się zimą w jeziorze.

O nas 4
Marketing wizerunkowy

Ola Szczepaniak

Dbam o dobry wizerunek naszych klientów w mediach społecznościowych, prowadzę komunikację marketingową i PR oraz zarządzam projektami.

To właśnie ja zaopiekuję się Twoim projektem, zadbam o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz sprawy formalne. Dzięki mnie Twój projekt zostanie doprowadzony do końca.
Z wykształcenia jestem logistykiem, z zamiłowania specjalistką ds. marketingu i PR. Mam zdecydowanie supermoce do ogarnięcia spraw wszelakich. Na co dzień pomagam komunikować marki w mediach społecznościowych. Jestem multidyscyplinarną twórczynią, lubiącą kontakt z ludźmi, kocham podróże.
W branży internetowej jestem od 6 lat. Doświadczenie zdobywałam w Rabenie, NowymMarketingu, Stowarzyszeniu WIOSNA oraz VRG S.A.
Nie ma na świecie słodyczy, którym bym się oparła i koloru włosów, którego nie chciałabym wypróbować.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli tak jak nas, pasjonują Cię efekty Twojej pracy, to zapraszamy Cię do przejrzenia naszych aktualnych ofert pracy.

Aktualnie poszukujemy

Specjalista ds. Marketingu

Kraków / zdalnie

Grafik / Designer

Kraków / zdalnie

Copywriter

Kraków / zdalnie

Front-End Developer

Kraków / zdalnie

Działamy!

Oprócz pracy dla naszych klientów oddajemy się też przyjemności prowadzenia własnych projektów, które skierowane są na pomoc innym.

O nas 5

Talent Network

Pomagamy młodym ludziom rozpocząć swoją karierę w marketingu.

Odwiedź stronę projektu
O nas 6

Małe Imperium

Dzielimy się wiedzą, dzięki której przedsiębiorcy wykorzystują potęgę Internetu.

Odwiedź stronę projektu

Opowiedz nam o swoim biznesie

Jeśli chcesz przejść na wyższy poziom i cieszyć się rosnącą liczbą nowych klientów, to zadzwoń do nas lub po prostu napisz i koniecznie opowiedz nam o swoim biznesie.

O nas 7

Bartek Szczepaniak

Zamów bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz zostawiając swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku chwil.