Cześć!

Nazywam się Bartek Szczepaniak i pomagam firmom rosnąć dzięki reklamie.

Specjalizuję się w pozyskiwaniu wartościowych klientów dla firm dzięki zaawansowanym strategiom reklamowym w Internecie używając m.in. Facebook Ads i Google Ads.

Pasjonują mnie efekty

W ciągu ostatnich 12 lat przeprowadziłem dla klientów z 16 krajów kampanie reklamowe, na które wydałem ponad 15 milionów złotych.

Pozyskuję wartościowych klientów dla biznesów, które chcą rosnąć. Wierzę, że reklama powinna być łącznikiem pomiędzy człowiekiem, który ma problem lub potrzebę, a firmą, która potrafi mu pomóc.

Więcej o mnie znajdziesz na LinkedIn – koniecznie wyślij zaproszenie!

Dodaj mnie na LinkedIn
Home 1
Home 2
Home 3
Home 4

Nie płać za reklamę, płać za efekt!

Reklama Bez Ryzyka gwarantuje, że najpierw zdobędziesz klienta, a dopiero potem zapłacisz za jego pozyskanie. W tym modelu nie ma stałej miesięcznej opłaty za prowadzenie kampanii. Płatność jest uzależniona tylko i wyłącznie od efektu, a więc ilości nowych klientów.

Współpracuję z firmami z całego świata – małymi i dużymi. Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy i wielkości budżetu reklamowego, opracuję skuteczną strategię pozyskiwania klientów w Internecie.

Jeśli chcesz, by Twoja firma rozwijała się dzięki rosnącej liczbie klientów, zamów bezpłatną konsultację.

Zamów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o Twoim biznesie.

Zostaw swoje dane, a ja skontaktuję się z Tobą, by dowiedzieć się jak mogę pomóc Twojemu biznesowi zdobywać cennych klientów.

Lub skontaktuj się bezpośrednio

Emailowo:
kontakt@ignist.pl

Telefonicznie:
+48 735 100 XX0

Dlaczego ukrywam numer telefonu?

Z uwagi na bardzo dużą ilość pracy, a jednocześnie chcąc dostarczyć usługi na najwyższym poziomie moim obecnym Klientom, zrezygnowałem z prezentowania numeru telefonu publicznie. Jeśli jeszcze nie jesteś moim Klientem, a chciałbyś ze mną współpracować to zapraszam Cię do wypełnienia formularza, który znajdziesz powyżej i zamówienia darmowej konsultacji.